Loading...

What are we working on? We’ll let you in on the secret.

What are we working on? We’ll let you in on the secret.

What are we working on? We’ll let you in on the secret.

Настав час поділитись із вами планами команди KVERTUS. Але спочатку трохи познайомимо вас із нашою продуктовою лінійкою.

Основний напрямок роботи нашої компанії — радіоелектронна розвідка та радіоелектронна боротьба.

ОКОПНІ РЕБи

Ми розробляємо та виготовляємо портативні та прості у використанні окопні засоби електронної боротьби, щоб допомогти знищити ворожі безпілотники. На сьогодні асортимент включає 11 різних пристроїв, які працюють як від акумулятора, так і від мережі. Ефективність роботи — близько 1,5 кілометрів.

Коли дрон потрапляє в зону покриття антени, канали, через які він підтримує зв’язок, зазнають перешкод, що унеможливлює передачу сигналу оператора на дрон. Таким чином дрон стає сліпим та глухим і починає діяти за протоколами екстрених ситуацій: якщо у нього є така установка, він може приземлятися, зависати, летіти до нульового меридіана або повертатися «Додому».

СТАЦІОНАРНІ СИСТЕМИ

Стаціонарні системи розроблені для захисту об’єктів критичної інфраструктури. Робоча відстань — до 3 км. Вони живляться від мережі та потребують великої потужності.

ПЕРЕНОСНІ СТАНЦІЇ З ВИЯВЛЕННЯ БПЛА

У 2022 році, коли бойові дії стали більш активними, попит на наше обладнання значно зріс. Щоб ефективно знешкоджувати безпілотники, військові повинні розуміти, звідки вони прилітають. До кінця року ми шукали рішення, а в лютому 2023 року разом з партнерами почали працювати над виявленням з нуля.

Так народилася наша нова портативна станція виявлення БПЛА KVERTUS MS AZIMUTH. Вона використовується як інтегрований елемент комплексу протидії БПЛА та як автономна станція моніторингу радіочастотного спектра.