Loading...

“KVERTUS” and “KRUK” united for victory

“KVERTUS” and “KRUK” united for victory

“KVERTUS” and “KRUK” united for victory

З метою підвищення обороноздатності України, підготовки цивільного населення та сприяння розвитку руху прихильників безпілотних літальних апаратів 25 серпня 2023 року український виробник антидрон-рушниць і обладнання для комплексного захисту від БПЛА «КВЕРТУС» та Центр підготовки операторів БПЛА «КРУК» уклали договір про співпрацю. 
Відповідно до договору про співпрацю головною метою є об’єднання зусиль українського виробника антидрон-рушниць та Центру підготовки “КРУК”, які спрямовані на підвищення обороноздатності України, сприяння забезпеченню готовності громадян до національного спротиву та умов життєдіяльності в районах ведення бойових дій, добровольців територіальних громад і військовослужбовців (членів військових формувань, створених відповідно до законодавства України) до виконання завдань територіальної оборони, захисту Батьківщини та відсічі збройній агресії російської федерації.
За умовами партнерства, компанія «КВЕРТУС» надаватиме інструкторам Центру свою продукцію, щоб майбутні оператори БПЛА вчилися протидіяти дронам та літати під РЕБ, а також консультаційну допомогу в розробці програм навчання з радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби.
Така колаборація є не тільки унікальною для України, але й надзвичайно важливою, оскільки оператори дронів отримають можливість ефективно навчатись керуванню в умовах протидії РЕБ, що надасть значну перевагу в умовах реальних бойових дій. Такі заходи є життєво необхідними, оскільки на сьогодні більшість недосвідчених операторів дронів покращують свої навички вже безпосередньо в бою, що несе велику загрозу для їх життів.
Крім того, у рамках співпраці «КВЕРТУС» та Центр підготовки операторів БПЛА «КРУК» зобов’язались здійснювати регулярний обмін відповідною інформацією та інформаційними матеріалами, що дозволить не тільки розвивати практичні навички операторів дронів, але й покращувати теоретичну базу з метою технологічного розвитку галузі безпілотних літальних апаратів.
Угоду про передачу обладнання було підписано директором компанії КВЕРТУС Ярославом Філімоновим, керівником Центру «Крук» Віктором Тараном та командиром Навчального центру комплексної підготовки добровольців «ДГВ» ДФ№42ТГ м. Києва «Легіон Оболонь» Геннадієм Сінцовим. Вже 19 вересня 2023 року буде підписано Меморандум про співпрацю, який затвердить порядок співпраці та поставить конкретні цілі перед сторонами.