Loading...

KVERTUS is 7 years old!

KVERTUS is 7 years old!

KVERTUS is 7 years old!

Шановні прихильники та хейтери! Компанії Kvertus виповнилося 7 років, з чим вас і нас вітаємо!

Але то — офіційна точка відліку. А неофіційна, проте справжня, коли народилася ідея — це рік 2014. Спостерігаючи ентузіазм розробників дронів, засновник нашої компанії зрозумів, якою деструктивною силою стануть БПЛА в майбутньому. «Давайте подолаємо всі обмеження!» Ага. І вторгнемося туди, куди не могли раніше. Не те, щоб ми були проти технологічного поступу (зовсім ні), але, дивлячись на сонце, пам’ятай, що беззастережних воно обпікає.

Та й таке. Зібрали однодумців-друзів — і брейнштормили, шукали постачальників якісних комплектуючих, придумували свою антидронову рушницю, брейнштормили, удосконалювали, постачали рушницю нашим силовим структурам… Тягнули на молодості та ентузіазмі, як скажені. І зараз продовжуємо так само. Ну бо понад 8000 пристроїв РЕБ від 24.02.2022 — це не аби шо. Зараз маємо в асортименті більше 10 пристроїв для різних потреб військових і розробляємо нові. Звісно, погана причина для нарощування виробництва, краще б її не було, але хто, крім нас? Ми постачаємо пристрої виключно військовим частинам, тож чим більше зробимо, тим більше збережемо життів нашим захисникам. Це перегони зі смертю, на жаль.

Що нас тішить в історії Kvertus — це завзяття усіх небайдужих. Ми зібрали команду з таких людей і познайомилися з багатьма іншими, які сприяють, волонтерять, збирають донати, тримають на собі благодійні фонди, везуть військовим що треба, наводять мости, вимагають, конструктивно критикують. Та особлива честь — бути знайомими з тими, хто тримає фронт. Отримувати від них подяки, поради, шеврони, танкові люки у подарунок. Значить — недаремно.

Працюємо.