Завантаження...

РОБИМО РЕБ

З 2017 РОКУ

Хто ми

Kvertus – українська компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві систем захисту від безпілотних літальних апаратів (БПЛА), а також систем радіоелектронної боротьби та розвідки. Компанія має головний офіс у Києві.

Сфери застосування обладнання Kvertus : 

  • об’єкти військової, цивільної та критичної інфраструктури;
  • зони бойових дій;
  • захист приватної власності і приватного життя;
  • логістика;
  • різні заходи, які пов’язані зі скупченням великої кількості людей.

Kvertus пропонує широкий спектр систем захисту від БПЛА, включаючи:

  • Системи РЕБ (радіоелектронної боротьби) та РЕР (радіоелектронної розвідки)

Компанія розробляє свої власні системи РЕБ та РЕР, які є ефективними проти широкого спектру БПЛА.

Kvertus має великий досвід роботи на території України. З 2017 року компанія співпрацює з силовими структурами України та поставляє обладнання для низки підрозділів. Ми проводимо тестування обладнання поблизу зони бойових дій на різних напрямках та для різних силових структур та військ

Протидія БПЛА: актуальна проблема

БПЛА є все більш поширеною загрозою для безпеки. В залежності від типу літального апарату вони використовуються для різних цілей: розвідка, спостереження або нанесення ураження по цілях, якщо мова йде про FPV-дрони. Системи захисту від БПЛА є важливим компонентом безпеки. Вони допомагають зберегти життя не тільки військовим та цивільним особам, але й захистити стратегічні об’єкти та критичну інфраструктуру від загрози БПЛА.

Kvertus: розв’язання проблеми

Завдяки потужній матеріально технічній базі, досвіду використання обладнання в зоні бойових дій і власному R&D, компанія Kvertus здатна запропонувати кращі рішення для захисту від БПЛА. Наша команда постійно працює над розвитком нових технологій і вдосконаленням своїх систем протидії дронам та власних засобів розвідки. 

Kvertus – це український виробник систем захисту від БПЛА, що пропонує широкий спектр рішень для протидії цій загрозі.

Продукти Kvertus 
  • Портативні антидрони
  • Стаціонарні антидрони
  • Додаткові товари для пристроїв

Завдяки експертності компанії Kvertus, потужній матеріально технічній базі, досвіду використання обладнання в зоні бойових дій і власному R&D – виробник розробляє і виробляє сучасне, технологічне, ефективне обладнання, спираючись на індивідуальні потреби клієнта. За період повномасштабного вторгнення було виготовлено більше 1000 апаратних комплексів придушення каналів БПЛА та понад 50 стаціонарних комплексів. Сили оборони України активно використовують рішення Kvertus.

Розроблено та виготовлено в Україні.