г. Київ, вул. Соломенська, 3 оф. 019
Увійти
Логин
Пароль
Войти как пользователь
Зарегистрироваться
После регистрации на сайте вам будет доступно отслеживание состояния заказов, личный кабинет и другие новые возможности
Замовити дзвінок
Логин
Пароль
Войти как пользователь
Зарегистрироваться
После регистрации на сайте вам будет доступно отслеживание состояния заказов, личный кабинет и другие новые возможности

Умови доставкиСамовивіз товару з нашого магазину 

Ви маєте можливість оформити замовлення на нашому сайті та забрати покупку в нашому магазині (попередньо зателефонувавши з менеджером).

Компанія "Квертус" гарантує: 
  • Своєчасність отримання замовлення
  • Відповідність обраного товару
  • Збереження товару.

Доставка до відділення "Нова Пошта"

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні. 

Після надсилання замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання замовлення Ви можете на сайті компанії «Нова пошта». В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Нова пошта». 

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон тощо) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, Вам необхідно відмовитись від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо вони були заподіяні з її вини.

Адреса доставка по м.Київ

Доставка кур'єром за адресою.

Доставка здійснюється до входу в будівлю.
Адресна доставка замовлень по Києву здійснюється з понеділка до п'ятниці з 09:00 до 18:00 безкоштовно*. За наявності товару на складі та оформленні замовлення до 12.00 доставка відбувається у день оформлення замовлення, крім суботи та неділі. Якщо замовлення оформлено після 12.00 – доставка кур'єром здійснюється наступного дня.

Якщо замовлення оформлено у суботу чи неділю, доставка здійснюється у понеділок.
Наш менеджер уточнює наявність товару за Вашим замовленням, погоджує з Вами адресу, зручні дати та час доставки.

В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою кур'єру.

Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра та підписуючи акт прийому-передачі, Ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину.

Увага!
На сайті терміни доставки представлені в ознайомлювальних цілях та несуть орієнтовний характер. Терміни визначені з розрахунку, що замовлення оброблено в даний час. Реальні терміни доставки розраховуються в момент обробки замовлення та обмовляються з менеджером. Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами, обов'язково перевіряйте наявність всього товару на замовлення, а також його зовнішній вигляд при отриманні.

У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо ця ситуація буде мати місце — обов'язково повідомте нам про те, що сталося за тел: +38-044-331-30-04.

Через напружену ситуацію у східному регіоні, тимчасово призупинено доставку товарів до м. Донецька та м. Луганська. Водночас суворо обмежена та затримується доставка по Луганській, Донецькій та тимчасово окупованних областях.