Loading...

Regular testing

Regular testing

Regular testing

Регулярні випробування — це надважливий етап у процесі виробництва. Такі заходи приносять користь як військовим, так і нам, оскільки наші воїни мають можливість особисто краще познайомитись із нашими виробами, а ми своєю чергою, отримуємо неоціненний зворотний зв’язок, який дозволяє нам покращувати наші продукти та робити їх максимально ефективними. Адже робота “в полі” дає стільки необхідної інформації, скільки неможливо отримати й за пів року роботи в офісі.

Протягом випробувань та плідної співпраці з військовими у таких населених пунктах як Костянтинівка, Торецьк, Дружківка та інших ми мали можливість випробувати наше обладнання максимально близько до лінії фронту та в умовах максимально наближених до реальних:

  • Протестували наше обладнання в умовах, коли оператор БПЛА (Mavic 3, Autel EVO2) знаходиться на відстані до 4 км від місця знаходження обладнання. При цьому висота польоту БПЛА складала 150-200 м.
  • Протестували «COUNTER FPV» за наступних умов: оператор БПЛА перебував на відстані до 3-4 км від місця знаходження обладнання. Висота польоту БПЛА складала 25-30 м.

Ці та інші випробування нашого обладнання дають нам можливість більш детально вивчити потреби військових та зрозуміти особливості роботи в польових умовах. Таким чином ми отримуємо цінну інформацію про те, над чим нам слід працювати надалі, щоб розвиватись та вдосконалювати наше обладнання.

Крім того, під час випробувань була можливість познайомитись із мужніми воїнами. Разом з ними проаналізували техніку, щоб визначити оптимальне місце для монтажу обладнання, а також детальніше розглянули умови, в яких буде використовуватись обладнання.

Своєю чергою, наша команда дякує керівникам 141 та 139 батальйонів за участь у тестуванні та експертну думку. Наша сила у єдності та підтримці!

В цілому, після випробувань всього нашого обладнання, а саме окопного РЕБ, засобів проти FPV-дронів, засобів для прикриття колон і техніки, рушниць антидрон, ми задоволені роботою наших пристроїв, і впевнені в тому, що робимо. Разом з тим, ми точно знаємо над чим нам слід працювати далі, оскільки необхідно постійно розвиватись та вдосконалюватись.